קו ישיר לשופט בכיר

הדרכה וייעוץ פרטיים 
בדיסקרטיות מלאה לעורכי דין

להגיע לגבהים חדשים

ייעוץ משופט

ניהול משפט משמעו תכנון מוקדם באופן מוקפד והנחת התשתית לכל תסריט אפשרי במהלכו. 

כמעשי אדריכלים במגרשם הביתי, יסייעו לכם השופטים לשרטט כהלכה את מבנה המשפט הצפוי – חלליו, פרוזדוריו, חלונותיו, דלתותיו, לרבות עליית הגג והמרתף החבויים במסגרתו ושראוי ליתן הדעת אף לגביהם – כך שביום פקודה תוכלו אתם עצמכם ליצוק התכנים הנדרשים במי מהם ולקצור את פירות עמלכם.

אם כבר נרשמתם לשירות, לחצו כאן על מנת לשלוח בקשת ייעוץ לאחד השופטים

להרשמה לשירות

שופטים מחוזיים בכירים (בדימ'), החובקים עולם מלא ומגוון של ידע וניסיון שיפוטי רב-שנים מול אלפי עורכי דין, מחזיקים באמתחתם ארגז כלים רחב-ממדים היכול להעניק לכם את כל מה שמאן דהוא אחר אינו יכול: נקודת המבט הייחודית של השופט הדן בתיק ויחסו לכל מהלך שננקט בידי צד לדיון, בכתב או בעל פה, לפני, במהלך ולאחר הדיון באולמו. 

שירותי הייעוץ, הליווי וההדרכה שיינתנו לכם בדיסקרטיות על-ידי כל אחד מהשופטים יכללו כל פרט רלוונטי בתיק, לרבות ובעיקר הכנתכם לקראת הופעה מקצועית מיטבית בבית המשפט. 

השופט אשר יקבל את בקשתכם להיוועץ בו, יוכל להאיר את עיניכם לניסוחים נכונים, מועדפים ומדויקים, כמו גם לדרכי פעולה שונות ונוספות, בכתב או בעל פה, שאפשר שאינכם מודעים להם. 

כל היתרונות שיישארו איתך להרבה זמן

סביר שהנכם מודעים לנקודות החולשה שלכם בתיק. יחד-עם-זאת, עורכי הדין שבחרו לקבל ייעוץ והדרכה משופט בכיר ומנוסה גילו עד מהרה נקודות תורפה נוספות אליהן כלל לא היו מודעים קודם לכן. 

הדרך המיטבית לחזק את ה"קייס" שלכם היא להבין, עד כמה שניתן, כיצד השופט שדן בתיק מתייחס לחולשות אלו ואחרות, ומהן אותן טקטיקות ודרכי פעולה שיחזקו (או חלילה יחלישו) את ה"קייס" שלכם בעיני השופט. 

מוצע לכם אפוא, גב מקצועי חזק ביותר, מן הזן שעורכי הדין שואפים לקבל. 

ייעוץ הדרכה וליווי של שופט מחוזי בכיר (בדימ') בתיק אחד שאתם מנהלים היום, עשוי במידה רבה להעניק לכם מטען איכותי שלא יסולא בפז הכולל ידע וניסיון שעורכי דין אחרים, נטולי סיוע דומה, צוברים במקרה הטוב רק לאחר שנים רבות. 

הניסיון מלמד, כי עורכי דין צעירים וותיקים, שרכשו שעות ייעוץ והדרכה צמודים משופט בכיר ומנוסה, במגוון נושאים פרקטיים, גילו תובנות וכללים מהותיים, שעליהם כלל לא טרחו להקפיד, או שלא היו מודעים להם, ורק לאחר קבלת השירות האמור השכילו להטמיעם בכוחות עצמם גם בתיקים נוספים שבהם טיפלו. 

עורכי דין שרכשו שעות ייעוץ והדרכה משופט בכיר ומנוסה, שיתפו אותנו בחוויותיהם. בין השאר, אמרו בהתרגשות כיצד החלו להתנהל באולם בית המשפט ומחוצה לו עם הרבה יותר ביטחון ורוגע, לא בטרם הגיעו לדיון כשהם מצוידים היטב בהנחיות מעשיות ברורות ותובנות משפטיות מעמיקות מאחד השופטים הבכירים והמנוסים ששירתו במערכת. 

כל השופטים הבכירים המייעצים הינם בעלי ותק של שנים רבות במערכת המשפט בישראל. כל אחד מהם ראה לנגד עיניו אלפי עורכי דין שהופיעו בפניו. 

כשופטים מחוזיים בכירים (בדימ') הם מכירים טוב יותר מכל אחד אחר מהן הטקטיקות והאסטרטגיות הנכונות ביותר לפיהן יש לפעול, או לחילופין – מהי הדרך הנכונה והמועדפת ביותר לנסח מסמך המיועד להגשה לבית המשפט, הן מבחינת תוכנו והן מבחינת סגנונו, על מנת למקסם את איכותו ולהשיג בכך את מירב תשומת הלב של השופט. 

שופט בכיר ומנוסה המייעץ לך, יעניק לך באופן אישי מידע חשוב ממקור ראשון אודות זווית הראייה המיוחדת של מי שהיה שם, בפנים, בתוך ליבת המערכת. 

בניית איכותך המקצועית כעורך דין מול השופטים ועורכי דין אחרים הינה תהליך ארוך, מלא מהמורות, וכרוכה מטיבה ומטבעה בתהליך איטי והדרגתי, לא פעם תחרותי, המבוסס על ביצועיך המקצועיים – דרכי טיעון וחקירת עדים – במהלך הדיון באולם בית המשפט. 

לקבל עוד היום קו ישיר להתייעצות עם השופטים הבאים

לחצו על תמונת השופט על מנת לקרוא את תמצית קורות החיים. 

כב' השופט משה דרורי

סגן נשיא (בדימ')
בית המשפט המחוזי בירושלים
תחומי הייעוץ: משפט ציבורי ומינהלי, משפט אזרחי, דיני משפחה, ערעורים לביהמ"ש העליון, המשפט החל באזור יהודה ושומרון.

כב' השופט צבי סגל

סגן נשיא (בדימ')
בית המשפט המחוזי בירושלים
תחומי הייעוץ: משפט פלילי (פשעים חמורים, ערעורים, תיקי דן יחיד בכל הערכאות), מנהלי ואזרחי; תכנון וגיבוש אסטרטגיה משפטית אל מול השופט, הצד שכנגד והעד המעיד, ערעורים.

כב' השופט כרמי מוסק

שופט (בדימ')
בית המשפט המחוזי בירושלים
תחומי הייעוץ: ליטיגציה, תביעות כספיות, חוזיות, מקרקעין, נזקי גוף, רשלנות רפואית, ערעורים לביהמ"ש העליון, משפט פלילי לרבות פשעים חמורים.

כב' השופט יוסף שפירא

שופט (בדימ')
בית המשפט המחוזי בירושלים ומבקר המדינה לשעבר
תחומי הייעוץ: פירוקים ופשיטות רגל, תביעות חוזיות, הצד העיוני של משפט וביקורת, בחירת הפורום, טקטיקה בניהול משפט פלילי ואזרחי ומה שביניהם.

כב' השופט בן ציון גרינברגר

שופט (בדימ')
בית המשפט המחוזי בירושלים
תחומי הייעוץ: דיני בוררות, דיני משפחה, ירושה, עזבונות וצוואות.

צפו בשופטים מתראיינים
בתחנות הרדיו ובערוצי הטלויזיה