מול פני השופט -
ליטיגציה מעשית

דרכי טיעון וחקירת עדים

ארגנו עבורך סביבה לימודית ייחודית ופורצת דרך המאפשרת לך לקבל לטיפולך תיקים “אמיתיים” ולהתאמן בליטיגציה מול לא פחות מאשר שופטים מחוזיים בכירים (בדימ’) באופן שלא נעשה עד היום בישראל. השופטים יעקבו אחר ביצועיך בכלל ואופן חקירת העדים בפרט, וכשיידרש אף יעצרו את הדיון מדי פעם, ינחו, יתקנו, ואף ידגימו דרכים מיטביות לחיזוק ה”קייס”.

סימול נציג טלפוני

הנציגים שלנו יתקשרו אליכם עם כל הפרטים

הקורס שלנו איננו רק הרצאה פרונטאלית אלא דימוי חי ומלא של העולם האמיתי בו אתם משתתפים באופן אקטיבי: הדיון באולם בית המשפט לצד הלקוח שלכם על כל המשתמע מכך, מול השופט, מול הצד שכנגד ומול העדים. 

הדיונים האימוניים בהם תשתתפו מתקיימים באולם בית המשפט של כב’ השופטים המחוזיים הבכירים (סגני נשיא בדימ’) צבי סגל ומשה דרורי בכבודם ובעצמם. 

אלפים רבים של עו”ד התדיינו באולמם במשך למעלה משלושה עשורים והם חוו טעויות רבות שנעשו על ידי עו”ד חדשים וותיקים כאחד במהלך הדיונים במשפט: 

שאלות שנוסחו באופן רשלני שהזיקו ל”קייס”, חקירה נגדית שערערה את כיוון החקירה הראוי, התנגדות שלא הועלתה בזמן ובעיקר – הכשל לטעת בלב השופטים את התחושה שה”קייס” הוכן כראוי. 

אלא, שבעת כהונתם כשופטים הם מעולם לא יכלו לכוון וללמד את עורכות הדין ועורכי הדין המתדיינים מולם ולסייע ללקוחותיהם לקבל את מיטב השירות המשפטי באולם הדיונים. 

עד היום.

במסגרת הקורס האימוני של פרוליטי תקבלו ותתרגלו את הכלים החיוניים והטקטיקות המתקדמות, שיוכלו לחזק ולהעצים את הופעתכם בבית המשפט. 

לצד כל אלו, תזכו לקבל בקורס גם כלים מעשיים בתחום שפת הגוף, מיומנויות תקשורת וחיזוק הביטחון העצמי ממומחה בעל שם בתחום, אותם כבר תוכלו לתרגל בדיונים האימוניים עצמם וכמובן ליישמם באופן מיידי בעבודתכם השוטפת. 

עו"ד ע. לרון, שותף במשרד מיתר, כתב לנו:

"ניתחנו טעויות מקצועיות המתרחשות בבתי המשפט מדי יום. נדרשנו לתקן את עצמנו ולנסות שוב. ניתן היה לחוש את השיפור בכל סימולציה. החידושים של אתמול הפכו למובן מאליו של מחר."‎

שני השופטים היו בעברם גם ליטיגטורים מצטיינים, ולכן שניהם מביאים לדיונים האימוניים בקורס שלנו לא רק את נקודת מבטם הייחודית כשופטים, אלא אף את הבנתם לגבי המתחולל בראשו של כל ליטיגטור ואת יכולתם לאתר מיידית את נקודות החולשה החבויות לעיתים אצל כל ליטיגטור. 

בדיונים האימוניים בהם תשתתפו הם ילמדו וידריכו כל אחת ואחד מכם באופן אישי כיצד לשפר את ביצועיכם כליטיגטורים באמצעות אימון ותרגול ולא רק בהסברים תיאורטיים והדגמות נקודתיות.

במכתבי ההמלצה של בוגרי הקורס תוכלו לקרוא, כי חלק מהם אף ייחסו באופן ישיר את זכייתם בתיק זה או אחר לדיונים האימוניים שחישלו אותם והגבירו את ביטחונם האישי והמקצועי!

סימול נציג טלפוני

כיצד הקורס האימוני יצליח להטמיע בכם בטחון מקצועי בדיון? הנציגים שלנו יספרו לכם!

צוות הקורס

תמונה של השופט צבי סגל

כב' השופט צבי סגל

סגן נשיא (בדימ') בית המשפט המחוזי בירושלים

כב’ השופט סגל כיהן (מגיל 36) במשך כ-8 שנים בבית משפט השלום בבאר שבע, במשך כ-5 שנים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, ולאחר מכן כיהן במשך כ- 20 שנים בבית המשפט המחוזי בירושלים, מתוכן כיהן כסגן נשיא במשך 8 שנים. 

בתקופה זו עמד במשך כ-15 שנים בראש הרכב הפשעים החמורים והערעורים הפליליים. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט סגל במשך 7 שנים בפרקליטות מחוז הדרום בתפקיד סגן בכיר לפרקליט המחוז וניהל את המחלקה לפשעים חמורים. 

> לקריאה נוספת בויקיפדיה

כב׳ השופט (בדימ׳) צבי סגל במגוון ראיונות אקטואליים בתקשורת:

תמונה של השופט משה דרורי

כב' השופט משה דרורי

סגן נשיא (בדימ') בית המשפט המחוזי בירושלים

כב’ השופט דרורי כיהן (מגיל 52) במשך כ-18 שנים כשופט בבית המשפט המחוזי בירושלים, מתוכן כיהן כסגן נשיא במשך 5 שנים. 

בתקופה זו היה יו”ר הועדה לפיצויים על תפיסת קרקעות לצורכי בטחון וחבר בהרכבים של ערעורים אזרחיים, ערעורים פליליים ופשעים חמורים. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט דרורי במשך 28 שנים כשותף במשרדים פרטיים בתחום דיני המשפחה והירושה ומשפט אזרחי, ואף שימש כיו”ר בוועדות אתיקה מחוזיות וארציות של לשכת עורכי הדין. 

> לקריאה נוספת בויקיפדיה

כב' השופט כרמי מוסק

כב' השופט כרמי מוסק

שופט (בדימ') בית המשפט המחוזי בירושלים

כב’ השופט מוסק כיהן (מגיל 43) במשך כ-8 שנים כשופט בבית משפט השלום בירושלים, במשך כ- 7 שנים כסגן נשיא בבית משפט השלום בירושלים ולאחר מכן במשך כ- 8 שנים כשופט בבית המשפט המחוזי בירושלים.

בתקופה זו היה חבר בהרכב פשעים חמורים והתמחה בתיקי רשלנות רפואית. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט מוסק במשך 18 שנים כעורך דין עצמאי והתמחה בעיקר בדיני נזיקין, דיני מקרקעין ודיני חוזים. 

אייל נאור

מנחה סדנאות להעצמה אישית

אייל נאור הוא סגן אלוף במילואים. בתפקידו האחרון בצבא שימש כראש המדור הפסיכוטכני ובמסגרת זו היה מעורב בקביעת המדדים השונים, המשמשים עד היום למיון אוכלוסיית המתגייסים. 

כיום אייל הוא סמנכ”ל משאבי אנוש וחבר הנהלה בקבוצת G1 (אחד המעסיקים הגדולים במשק). 

אייל בעל הסמכה להנחיית קבוצות במגוון שיטות – מנחה בכיר בשיטת מיכא”ל, מנחה סדנאות להעצמה אישית , Master – NLP , מנחה פסיכודרמה. הוא בוגר האקדמיה במנהל עסקים, תוך שילוב לימודים אקדמאים בקרימינולוגיה ובמדעי המחשב. 

אייל מעביר סדנאות על שפת גוף ותקשורת לא מילולית, אשר קצרה שבחים גם בקרב עורכי דין ליטיגטורים.

ע. לרון, שותף במשרד מיתר | עורכי דין

"הקורס של פרוליטי הוא
חלום שמתגשם עבור כל ליטיגטור"

תמונה מתוך דיון אימוני בבית המשפט שנערך במסגרת הקורס לעורכי דין בנוכחות השופטים צבי סגל ומשה דרורי