מול פני השופט -
ליטיגציה מעשית

דרכי טיעון וחקירת עדים

ארגנו עבורך סביבה לימודית ייחודית ופורצת דרך המאפשרת לך לקבל לטיפולך תיקים "אמיתיים" ולהתאמן בליטיגציה מול לא פחות מאשר שופטים מחוזיים בכירים (בדימ’) באופן שלא נעשה דוגמתו עד היום בישראל.

השופטים יעקבו אחר ביצועיך בכלל ואופן חקירת העדים בפרט, וככל שיידרש הדבר אף יעצרו הדיון מדי פעם, ינחו, יתקנו, ואף ידגימו דרכים מיטביות לחיזוק ה”קייס”.

סימול נציג טלפוני

הנציגים שלנו יתקשרו אליכם עם כל הפרטים

הקורס שלנו איננו כולל רק הרצאה פרונטאלית אלא דימוי חי ומלא של המציאות האמיתית באולם בית המשפט שבה אתם משתתפים בדיון באופן אקטיבי: אתם לצד הלקוח שלכם על כל המשתמע מכך, מול פני השופט, מול הצד שכנגד, ומול העדים המעידים ונחקרים על דוכן העדים.

הדיונים האימוניים בהם תשתתפו יתקיימו באולם המדמה בית משפט אמיתי אל מול כב’ השופטים המחוזיים הבכירים: צבי סגל, משה דרורי וכרמי מוסק בכבודם ובעצמם.

אלפים רבים של עו”ד התדיינו באולמות שופטים אלו במשך למעלה משלושה עשורים, והם חוו טעויות מהותיות רבות שנעשו על ידי עו”ד חדשים וותיקים כאחד במהלך הדיונים במשפט, לרבות שאלות שנוסחו באופן לקוי, שהזיקו ל”קייס” שלהם, חקירה נגדית לקויה שערערה את כיוון החקירה הראוי, התנגדות לשאלה שלא הועלתה בזמן או שכלל לא הועלתה.

השופטים חוו את הקושי הרב של עו"ד חדשים וותיקים כאחד לארוג ולשזור בצורה מיטבית את עיקרי הנקודות שהועלו במהלך החקירות עבור שלב הסיכומים, כדי לטעת בקרב השופטים את הביטחון וההצדקה ב"קייס" שלהם.

אלא, שבעת כהונתם כשופטים פעילים נאסר עליהם לכוון, להדריך וללמד את עורכות ועורכי הדין המתדיינים מולם ולסייע ללקוחותיהם לקבל את מיטב השירות המשפטי באולם הדיונים.

כל זה עד היום.

עתה, במסגרת הקורס האימוני של פרוליטי, תוכלו לקבל ולתרגל את הכלים החיוניים והטקטיקות המתקדמות ביותר, החל מבניית קו החקירה עם קבלת התיק למשרדכם, דרך יישום קווי טיעון וחקירה מיטביים בבית המשפט, וכלה בבניית שלב הסיכומים המכריע.

אלה הם ללא ספק כלים רבים וייחודיים שיוכלו לחזק ולהעצים משמעותית את הופעתכם וסיכויי זכייתכם בבית המשפט.

לצד כל אלו, תזכו לקבל בקורס גם כלים מעשיים בתחום שפת הגוף, מיומנויות תקשורת וחיזוק הביטחון העצמי ממומחה בעל שם בתחום, אותם תוכלו לתרגל בדיונים האימוניים עצמם וכמובן ליישמם באופן מיידי בעבודתכם השוטפת.

עו"ד ע. לרון, שותף במשרד מיתר, כתב לנו:

"ניתחנו טעויות מקצועיות המתרחשות בבתי המשפט מדי יום. נדרשנו לתקן את עצמנו ולנסות שוב. ניתן היה לחוש את השיפור בכל סימולציה. החידושים של אתמול הפכו למובן מאליו של מחר."‎

שני השופטים היו בעברם גם ליטיגטורים מצטיינים, ולכן שניהם מביאים לדיונים האימוניים בקורס שלנו לא רק את נקודת מבטם הייחודית כשופטים, אלא אף את הבנתם לגבי המתחולל בראשו של כל ליטיגטור ואת יכולתם לאתר מיידית את נקודות החולשה החבויות לעיתים אצל כל ליטיגטור. 

בדיונים האימוניים בהם תשתתפו הם ילמדו וידריכו כל אחת ואחד מכם באופן אישי כיצד לשפר את ביצועיכם כליטיגטורים באמצעות אימון ותרגול ולא רק בהסברים תיאורטיים והדגמות נקודתיות.

במכתבי ההמלצה של בוגרי הקורס תוכלו לקרוא, כי חלק מהם אף ייחסו באופן ישיר את זכייתם בתיק זה או אחר לדיונים האימוניים שחישלו אותם והגבירו את ביטחונם האישי והמקצועי!

סימול נציג טלפוני

הנציגים של פרוליטי זמינים לשוחח עמכם

צוות הקורס

כב' השופט צבי סגל

סגן נשיא (בדימ') בית המשפט המחוזי בירושלים

כב’ השופט סגל כיהן (מגיל 36) במשך כ-8 שנים בבית משפט השלום בבאר שבע, במשך כ-5 שנים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, ולאחר מכן כיהן במשך כ- 20 שנים בבית המשפט המחוזי בירושלים, מתוכן כיהן כסגן נשיא במשך 8 שנים. 

בתקופה זו עמד במשך כ-15 שנים בראש הרכב הפשעים החמורים והערעורים הפליליים. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט סגל במשך 7 שנים בפרקליטות מחוז הדרום בתפקיד סגן בכיר לפרקליט המחוז וניהל את המחלקה לפשעים חמורים. 

> לקריאה נוספת בויקיפדיה

כב׳ השופט (בדימ׳) צבי סגל במגוון ראיונות אקטואליים בתקשורת:

כב׳ השופט סגל במגוון ראיונות אקטואליים בתקשורת

תמונה של השופט משה דרורי

כב' השופט משה דרורי

סגן נשיא (בדימ') בית המשפט המחוזי בירושלים

כב’ השופט דרורי כיהן (מגיל 52) במשך כ-18 שנים כשופט בבית המשפט המחוזי בירושלים, מתוכן כיהן כסגן נשיא במשך 5 שנים. 

בתקופה זו היה יו”ר הועדה לפיצויים על תפיסת קרקעות לצורכי בטחון וחבר בהרכבים של ערעורים אזרחיים, ערעורים פליליים ופשעים חמורים. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט דרורי במשך 28 שנים כשותף במשרדים פרטיים בתחום דיני המשפחה והירושה ומשפט אזרחי, ואף שימש כיו”ר בוועדות אתיקה מחוזיות וארציות של לשכת עורכי הדין. 

> לקריאה נוספת בויקיפדיה

כב' השופט כרמי מוסק

כב' השופט כרמי מוסק

שופט (בדימ') בית המשפט המחוזי בירושלים

כב’ השופט מוסק כיהן (מגיל 43) במשך כ-8 שנים כשופט בבית משפט השלום בירושלים, במשך כ- 7 שנים כסגן נשיא בבית משפט השלום בירושלים ולאחר מכן במשך כ- 8 שנים כשופט בבית המשפט המחוזי בירושלים.

בתקופה זו היה חבר בהרכב פשעים חמורים והתמחה בתיקי רשלנות רפואית. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט מוסק במשך 18 שנים כעורך דין עצמאי והתמחה בעיקר בדיני נזיקין, דיני מקרקעין ודיני חוזים. 

כב׳ השופט מוסק במגוון ראיונות אקטואליים בתקשורת

אייל נאור

מנחה סדנאות להעצמה אישית

אייל נאור הוא סגן אלוף במילואים. בתפקידו האחרון בצבא שימש כראש המדור הפסיכוטכני ובמסגרת זו היה מעורב בקביעת המדדים השונים, המשמשים עד היום למיון אוכלוסיית המתגייסים. 

כיום אייל הוא סמנכ”ל משאבי אנוש וחבר הנהלה בקבוצת G1 (אחד המעסיקים הגדולים במשק). 

אייל בעל הסמכה להנחיית קבוצות במגוון שיטות – מנחה בכיר בשיטת מיכא”ל, מנחה סדנאות להעצמה אישית , Master – NLP , מנחה פסיכודרמה. הוא בוגר האקדמיה במנהל עסקים, תוך שילוב לימודים אקדמאים בקרימינולוגיה ובמדעי המחשב. 

אייל מעביר סדנאות על שפת גוף ותקשורת לא מילולית, אשר קצרה שבחים גם בקרב עורכי דין ליטיגטורים.

ע. לרון, שותף במשרד מיתר | עורכי דין

"הקורס של פרוליטי הוא
חלום שמתגשם עבור כל ליטיגטור"

תמונה מתוך דיון אימוני בבית המשפט שנערך במסגרת הקורס לעורכי דין בנוכחות השופטים צבי סגל ומשה דרורי