קורס לצפייה מיידית 

סודות הליטיגציה לסטודנטים

יותר משרדים ירצו אתכם להתמחות

קורס בליטיגציה לסטודנטים

כיצד ליטיגטורים מצטיינים מכינים טיעון משפטי מיטבי? כיצד נכון לחקור עד בבית משפט? בואו לשמוע ישירות משופט מחוזי בכיר איך נראה הדיון באולם בית המשפט ב”עולם האמיתי”.

כב’ השופט צבי סגל, סגן נשיא (בדימ’) בית המשפט המחוזי בירושלים, משיב בקורס מצולם על שאלות אלו ועל שאלות רבות נוספות של סטודנטים כמוך תוך כדי הצגת מקרים אמיתיים שהתרחשו בין כותלי בית המשפט ובחינתם מנקודת מבטו המנוסה והייחודית.

טעימה קצרה משיעור
על חקירה נגדית

מה כולל הקורס

כל מה שסטודנטים צריכים לדעת על ליטיגציה.
והרבה מעבר

הקורס מכיל מעל ל 10 שעות של הרצאות והדגמות בנושאים הבאים:

סודות הליטיגציה לסטודנטים

קורס מצולם לצפייה מיידית
590 תשלום חד פעמי
  • צפייה ללא הגבלה
  • לשימוש אישי בלבד

ואולי שאלתם את עצמכם...

הקורס המצולם בליטיגציה מתאים לסטודנטים למשפטים משנה ב' ואילך.

אם הנך סטודנט בשנה א', אנו ממליצים שתתמקד בשלב זה בלימודי החומר העיוני באקדמיה ותרכוש את הקורס בשנה ב', שכן יקשה עליך בשלב זה לקצור את מירב הפירות מהידע הרב שקורס זה מכיל.

קורס מצולם בליטיגציה מכין אותך לקראת ההתמחות. 

במסגרת ההתמחות אינך צפוי כלל להופיע באולם בית המשפט (אלא אם נשואות עיניך לפרקליטות), אך אתה צפוי להכין את חומר התיק לליטיגטור במשרד. 

הקורס המצולם שלנו נותן לך מבט מעמיק על עבודת הליטיגטור וכיצד עליו לקחת את חומרי התיק שמתמחים מכינים לו ולתרגם אותם באופן שיחזק את ה"קייס" של הלקוח בדיון מול השופט. 

כל זאת אינך לומד בפקולטה. אם תפתיע את הליטיגטור ותחסוך ממנו את עבודת ה"תרגום" הזו, הדבר בוודאי יקנה נקודות לזכותך במסגרת ההתמחות. 

תוכל להפתיע את הליטיגטור ולעשות זאת ברגע שתדע איך נראית עבודתו באולם בית המשפט וכיצד הידע המשפטי וחומרי התיק באים לידי ביטוי בדיון מול השופט ב"עולם האמיתי". וזה בדיוק מה שאתה הולך ללמוד בקורס המצולם "סודות הליטיגציה".

ללא הגבלת זמן. הקורס יהיה זמין לך לצפייה עכשיו, בעוד שנה וגם בעוד 10 שנים כשיהיה לך משרד משלך 😉.

הקורס מציג ומנתח מצבים שמתרחשים באולם בית המשפט והוא בנוי ומותאם לסטודנטים למשפטים ששוקלים קריירה כעורכי דין וייצוג לקוחות בבית משפט. 

אם אינך מתכוון לעסוק בליטיגציה אך מסקרן אותך לדעת ולהבין כיצד נראה דיון בבית משפט הלכה למעשה, ולאבחן מהם הכוחות המשפיעים על הדיון מתחת לפני השטח, אז אנחנו מזמינים אותך להצטרף אלינו למסע מרתק שמנחה אותו שופט מחוזי בכיר (בדימ'), אשר היה בעברו גם ליטיגטור, לבטח הדמות הטובה ביותר ללמוד ממנה על כך.

לדעתנו, גם אם אינך מתכוון לעסוק בליטיגציה, לימוד האופן בו החוק והפסיקה באים לידי ביטוי באולם בית המשפט לבטח יכול לתרום להבנתך את תפקוד מערכת המשפט ולהוסיף נדבך חשוב לידע שישמש אותך במורד הדרך לאחר סיום לימודיך בפקולטה למשפטים.

זוהי חשיבה מוטעית וכאן בדיוק אתה יכול לבדל את עצמך וליצור יתרון מקצועי על פני סטודנטים אחרים שיתחרו אתך על התמחות במשרדים מבוקשים.

בסופו של יום, הידע המשפטי על החוק והפסיקה אינו נשאר על הנייר, אלא הוא בא לידי ביטוי ב"עולם האמיתי" במסגרת דיון באולם בית המשפט, מול הצד שכנגד ומול השופט. 

הניסיון המצטבר של אלפי מתמחים מלמד שהקורס "ידבר" אליך כבר בשנה ב' של לימודי המשפטים, כיוון שהוא משלים את הידע המשפטי שאתה לומד כיום ומכין אותך בהדרגה ובקצב שלך לקראת ההתמחות.

אם תרכוש את הקורס המצולם שלנו בליטיגציה רק כאשר תגיע להתמחות, אתה תקשה על עצמך להפיק ממנו את מירב התוצאות משתי סיבות עיקריות:

1. כמתמחה, אתה צפוי לעבוד שעות רבות מסביב לשעון בעיבוד והכנת חומרים לתיקים עליהם תעבוד. יהיה לך זמן מועט מאוד ללמוד.

2. ההתמחות אורכת כשנה אחת, אך עקומת הלמידה שלך צפויה להיות ארוכה יותר. הקורס מכיל חומר רב, ועל מנת למקסם את ההבנה שלך ואת היכולת שלך ליישם את מה שלמדת כבר במסגרת ההתמחות, מומלץ להתחיל את עקומת הלמידה שלך ולקחת את הקורס כבר במהלך שנה ב'.

בשל סיבות אלו קורס המתמחים כולל קטעי וידאו שצפויים להקל עליהם את יישום החומר שהם לומדים בקורס כבר במסגרת ההתמחות. קטעי וידאו אלו אינם כלולים בקורס הסטודנטים.

הקורס למתמחים מכיל מספר קטעי וידאו שאינם נכללים בקורס לסטודנטים. 

קטעי וידאו אלו לקוחים מתוך דיון אימוני, שהוא סימולציה רחבה ומעמיקה של דיון שלם כפי שהוא מתקיים בבית משפט, המבוסס על תיק אמיתי ובהשתתפות סטודנטים למשפטים ומתמחים ש"שיחקו" בתור תובע ונתבע. 

במהלך הדיון האימוני כב' השופט (בדימ') צבי סגל עוצר את הדיון, מתקן, מעיר, מרחיב ועונה על שאלות כיצד ניתן לשפר את ביצועי הליטיגטור בכל חלק וחלק.

למתמחים יש מעט זמן במהלך היום להקדיש ללימוד ויש להם פחות משנה, במסגרת ההתמחות, להביא לידי ביטוי את הכלים הפרקטיים והתובנות שהם לומדים בקורס, ולכן הוספנו עבורם את קטעי הוידאו הללו, אשר צפויים לקצר מעט את עקומת הלמידה שלהם.

הכירו את המרצה שלכם

לחצו על תמונת השופט על מנת לקרוא את תמצית קורות החיים. 

כב' השופט צבי סגל

סגן נשיא (בדימ')
בית המשפט המחוזי בירושלים
כב’ השופט סגל כיהן (מגיל 36) במשך כ-8 שנים בבית משפט השלום בבאר שבע, במשך כ-5 שנים בבית המשפט המחוזי בבאר שבע, ולאחר מכן כיהן במשך כ- 20 שנים בבית המשפט המחוזי בירושלים, מתוכן כיהן כסגן נשיא במשך 8 שנים. 

בתקופה זו עמד במשך כ-15 שנים בראש הרכב הפשעים החמורים והערעורים הפליליים. 

בראשית דרכו המקצועית עבד השופט סגל במשך 7 שנים בפרקליטות מחוז הדרום בתפקיד סגן בכיר לפרקליט המחוז וניהל את המחלקה לפשעים חמורים. 

סודות הליטיגציה לסטודנטים

קורס מצולם לצפייה מיידית
590 תשלום חד פעמי
  • צפייה ללא הגבלה
  • לשימוש אישי בלבד