ממליצים עלינו

עורכי דין בוגרי הקורס כותבים על הקורס

ליטיגטורים מתחילים ומנוסים בוגרי הקורס אומרים לנו שהקורס הייחודי שלנו איפשר להם סוף סוף להעביר את ה”קייס” שלהם לשופט בצורה הבהירה ביותר דיון אחר דיון. חלקם מייחסים זכייה בתיקים ישירות לכלים וטקטיקות שהם למדו ותרגלו אצלנו בכיתה עם כב’ השופטים המחוזיים הבכירים (בדימ’) צבי סגל ומשה דרורי.

5/5

ע. לרון, שותף במשרד מיתר | עורכי דין, השתתף בקורס וכתב לנו:

הקורס הוא חלום שמתגשם עבור כל ליטיגטור, וממלא חלל של ממש בתחום. אני סבור שזהו קורס חובה לכל ליטיגטור, מתחיל ומנוסה כאחד. 

שני שופטים ותיקים ומנוסים, שצברו עשרות שנים של שיפוט מול אלפי עורכי דין, התבוננו באופן שבו אנחנו טענו וחקרנו, והעניקו לנו משוב מיידי לכל פעולה. 

ניתחנו טעויות מקצועיות המתרחשות בבתי המשפט מדי יום. נדרשנו לתקן את עצמנו ולנסות שוב. ניתן היה לחוש את השיפור בכל סימולציה. החידושים של אתמול הפכו למובן מאליו של מחר. 

עקרונות והסברים שנראו עדיין מעורפלים בהתנסות השנייה הפכו לברורים וחדים עד ההתנסות השביעית. החזרה הובילה להפנמה, ומשתתפים רבים דיווחו שהם מיישמים את העצות בהופעותיהם בבתי המשפט. 

הקורס מתרכז באותם חלקים קריטיים בעבודת הליטיגציה המוזנחים בלימודי המשפטים: ההתנהלות היומיומית בבית המשפט, בדגש על חקירות העדים. זהו קורס פרקטי לגמרי. 

אינני מכיר מקום שבו יכול עורך-הדין לקבל משוב משופט בזמן אמת, ולהעריך את ביצועיו. בפרקטיקה השופט אינו מסייע לעורך-הדין באולם המשפט, ואינו יכול להצביע בפניו על שגיאות, החמצות או נקודות לחיזוק. 

מעבר לכך, הקורס מעניק לליטיגטור כלי חשוב ונדיר: כל ההתנסויות מצולמות. כל ליטיגטור צופה בעצמו טוען וחוקר. עורך-הדין יכול להבין כיצד הוא נראה, ולזהות את נקודות העוצמה והתורפה שלו. 

אינני מכיר שום מקום אחר המאפשר זאת. אני סבור שזהו קורס חובה לכל ליטיגטור, מתחיל ומנוסה כאחד. בשונה מהשתלמויות בנושאים ספציפיים, הקורס של “פרוליטי” מאפשר שיפור משמעותי בעבודה היומיומית של כל ליטיגטור באשר הוא. 

התובנות שמעניקים השופטים הוותיקים לא יסולאו בפז, ויכולות להשפיע משמעותית על כל המשך החיים המקצועיים.”

5/5

ס. חי טויזנר, עו”ד, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

בתור אחת שהייתה בלא מעט הרצאות והשתלמויות אין מה להשוות את הקורס הזה לאף קורס אחר. 

זה הכי קרוב לדבר האמיתי. התכנים והתרגולים כל כך תרמו לביטחון העצמי, העשירו את הידע והכי חשוב בעזרת הערות השופטים למדתי איך להפוך כל חקירה לניצחון של ממש! 

אני רוצה להודות אישית לכל צוות פרוליטי על הקורס המדהים באמת. רמה אחת מעל כולם. קורס חובה לעוסקים בליטיגציה!

5/5

א. רואש, עו”ד ומגשר, השתתף בקורס וכתב לנו:

רגע לפני שאנו מסיימים את הקורס “מול פני השופט – ליטיגציה מעשית – דרכי טיעון וחקירת עדים”, הרני מבקש להמיר את שעל ליבי לאות תודה והוקרה לאנשי העשייה הברוכה בקורס זה.

בעוד אנו אל מול פני השופט, רוצה לומר אל מול פני כבוד השופט (בדימ’) צבי סגל ועמיתו השופט (בדימ’) משה דרורי, רכשנו לעצמנו את היכולת לחקור עדים באופן מיטבי. הערך המוסף עימו אני יוצא היום מן הקורס נמצא דווקא בפרטים הקטנים.

נכון, “מכל מלמדיי השכלתי”, אך בקורס זה גם קיבלתי את המודל הראוי לחיקוי. מודל זה הראה לי שהתנאי ההכרחי בחקירת עדים מוצלחת נמצא במסוגלות קודם כל להסתכל לעדים בעיניים ולזכור את היותנו יצורים אנושיים. החובה להיות רגישים מבלי לפגום באיכות עבודתינו המקצועית נאמרה במסגרת הקורס, אך נלמדה לא אחרת מאשר מן הדוגמה האישית בהתנהלות הבינאישית של השופטים.

בטרם אברך על המוגמר, מבלי חלילה לפסוח על כבודם של השופטים, אבקש להודות גם לאלו ש”מאחורי הקלעים”. לאלו שהגו, עמלו ועשו את אחד הקורסים היותר מוצלחים שבהם השתתפתי.

תודה מיוחדת לך, עופר, מנכ”ל פרוליטי, אתה בן אדם בעל אישיות מדהימה, המסבירה פנים לכל אדם. אין לי ספק כי הקורס שהקמת יגדל ויתפתח ל”שער בת רבים”.

כמו כן, תודה שלוחה בזה גם לצוות פרוליטי כולו, על היחס האישי והשירות האדיב אשר ניתן בחפץ לב ועם הרבה סבלנות. כל פנייה מצידי זכתה למענה מצד השופטים ולהקשבה מצד עופר והצוות היקרים.

“בָּרֵךְ ה’ חֵילוֹ וּפֹעַל יָדָיו תִּרְצֶה…” (דברים ל”ג, פסוק י”א).

5/5

ח. אביסרור-שמעוני, עו”ד ורו”ח, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

חשוב לי להעניק שירות משפטי מקצועי ומדויק ללקוחות שלי. בכל הזדמנות אני מקפידה להשתלם, להתמקצע ולהרחיב את ארגז הכלים שלי – והפעם הייתה לי הזדמנות יקרה ונדירה.

בהכשרה המרתקת שהעבירו כבוד השופט בדימוס צבי סגל וכבוד השופט בדימוס משה דרורי קיבלתי אוצר יקר מפז:

מידע פנים – שרק שופטים עם ניסיון של שנים יכולים להעניק. קיבלתי מידע פרקטי ושימושי על ההליך המשפטי ושל תפיסת השופט אותנו עורכי הדין.

זכיתי להבין איזו טקטיקה תשיג ללקוח שלי את אהדת השופט ואיזו לא.

זכיתי לשמוע מהשופטים עצמם, איך בדיוק הם מצפים ממני לנהוג במצבים שונים.

5/5

ק. עלי, עו”ד ורו”ח, השתתף בקורס וכתב לנו:

בשמי ובשם משרדי הריני מתכבד להודות לכם על הקורס לעורכי דין.

אתם תותחים על הקורס שבניתם. בחרתם בשני שופטים יוצאים מהכלל, המלמדים חומר לימוד עשיר בחוכמת המשפט ואופן ניהול ההליך המשפטי בבתי המשפט בישראל.

הוא שווה המון ובעל ערך שכלל לא ניתן לכימות. 

הקורס מכשיר בעיני את כלל עורכי הדין הוותיקים והצעירים גם יחד ועושה סדר לכל עורך דין שרוצה לבנות את השם שלו בבתי המשפט. 

כל הגישה שלי כלפי כל תיק שבו אני מטפל השתנתה לחיוב בזכות הקורס הזה.

5/5

צ. ניהוז-שלי, עו”ד ומגשרת, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

הקורס תרם לי רבות בשיכוך הפחד מעמידה מול השופט ומול הצד שכנגד.

אני כבר יישמתי את הכלים הפרקטיים שלמדתי והבחנתי בשינוי שחל בעבודתי החל משלב הכנת התיק, דרך הכנת הלקוח לקראת הדיון ועד הייצוג בבית המשפט. ברצוני להודות לשופטים על ההארות וההערות הבונות והמועילות.

ממליצה בחום לכל עורכי הדין, צעירים כוותיקים, לקחת חלק בקורס כדי לשדרג את הכישורים והיכולות שלהם כליטיגטורים.

5/5

ק. סודאי, עו”ד, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

לדעתי מדובר ביוזמה מבורכת 💫💫💫

זהו קורס מצויין לאין שיעור מקורסים מתחרים. קורס חובה!

פשוט להוריד את הכובע בפני השופטים.

המון המון תודה 💖 ישר כוח ובריאות איתנה 🙏

5/5

ש. אולמן, עו”ד, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

ההנחיה הייתה מקצועית ומעניינת. נהניתי מאוד וצברתי כלים וידע פרקטיים לעולם הליטיגציה. ממליצה בחום!

5/5

ל. שולמן, עו”ד, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

לאחרונה סיימתי קורס ליטיגציה בפרוליטי בהנחיית כבוד השופט בדימוס צבי סגל וכבוד השופט בדימוס משה דרורי (שופטי מחוזי בדימוס).

הקורס בין 12 מפגשים מאורגן על ידי צוות “פרוליטי” לעילא ולעילא!!

הקורס המעולה הזה, מאפשר לעו”ד מייצג להבין מה קורה מאחורי הקלעים, מה עובר לשופט בראש כשאתה טוען כך או אחרת! מה מצופה ממך לטעון ? מה השופט מחפש ? כיצד לדייק את השאלה? והכי חשוב, מה לא לשאול?!

בקורס למדתי גם כיצד להתמודד עם הערות השופטים באולם הדיונים ועוד ועוד!! זאת ההזדמנות היחידה לדעתי, לקבל פידבק אמיתי, מקצועי ויסודי בתחום הליטיגציה!!

מודה שבטרם שנרשמתי לקורס התייעצתי עם עו”ד אחר שהמליץ לי בחום להירשם, היום אני ממליצה לאחרים!! אל תתלבטו, הקורס הזה שווה כל שקל!!

אין לי ספק שככל ויהיה קורס המשך , אני שם!! החוויה הייתה מקצועית ומעניינת. נהניתי מאוד וצברתי כלים וידע פרקטיים לעולם הליטיגציה.

ממליצה בחום!

5/5

ב. שמיר, עו”ד, השתתף בקורס וכתב לנו:

בסופו של יום מטרתנו אחת ואין בלתה- לשכנע את השופט! זכות גדולה ללמוד משופט בדימוס כה מנוסה.

 
5/5

ש. אפרתי רוזנטל, עו”ד, השתתפה בקורס וכתבה לנו:

היה לי שבוע שעבר דיון גביית עדות מוקדמת של לקוחה שלי. דיון חקירות לכל דבר ועניין.

אני יכולה לומר בכנות שבחיים לא האמנתי שאגיע לדיון הוכחות רגועה, מפוקסת, ממוקדת כי פשוט ידעתי איך הדברים עובדים.

ויכולתי להתמקד נטו בעשייה למען הלקוחה שלי ולא במסביב..

אין ספק שידע זה כוח. אם יש קורס המשך למתקדמים, אני מעדכנת כבר עכשיו – נא לרשום אותי. תודה רבה !  🙏🏻🌷

סימול נציג טלפוני

הנציגים שלנו יתקשרו אליכם עם כל הפרטים